09913106219 arrow-small-left-icon تهران، مزرداران، برج الوند، طبقه همکف، واحد 22/1

فروشگاه های کویین

سوتین تک دلارا

سوتین تک دلارا

292,000 تومان

سوتین تک juicy

سوتین تک juicy

337,000 تومان

سوتین

سوتین لیندا

462,000 تومان

خرید ست لباس زیر

سوتین نیشا

188,000 تومان

سوتین لنا

سوتین لنا

165,000 تومان

سوتین تک Pink dear

سوتین تک Pink dear

265,000 تومان

سوتین تک ساوین

155,000 تومان

سوتین تک سان

185,000 تومان

سوتین تک ترمه

سوتین تک ترمه

ناموجود

255,000 تومان

سوتین تک برند Dan Skin

سوتین تک برند Dan Skin

ناموجود

285,000 تومان

سوتین تک urbanica

سوتین تک urbanica

ناموجود

270,000 تومان

سوتین لیزری گلدار

سوتین تک طرح گلدار

ناموجود

210,000 تومان

سوتین لیزری تک طرح چهارخونه

سوتین لیزری تک طرح چهارخونه

ناموجود

210,000 تومان

سوتین لیزری طرح ماهی

سوتین لیزری تک طرح ماهی

ناموجود

210,000 تومان

سوتین تک مدل مانکنی هگزا

ناموجود

129,600 تومان

سوتین تک مدل مانکنی

سوتین تک مدل مانکنی

ناموجود

165,000 تومان

سوتین تک دکلته اسفنجی

سوتین تک دکلته اسفنجی

ناموجود

335,000 تومان

سوتین تک طرح برفی

ناموجود

129,600 تومان

سوتین تک فنردار پرسی

ناموجود

114,000 تومان

سوتین تک از جلو بازشو

ناموجود

265,000 تومان

سوتین شاندرمن کد 2240

سوتین شاندرمن کد 2240

ناموجود

355,000 تومان

سوتین اسفنجی Leah

ناموجود

186,000 تومان

سوتین تک رانیا

ناموجود

255,000 تومان

سوتین نانابل

ناموجود

126,000 تومان

سوتین زنانه و انواع آن

در بدن خانم‌ها بافتی وجود دارد که به آن سینه می‌گویند. این عضو از بدن، مسئولیت شیردهی را به‌عهده دارد و در استایل و ظاهر نیز به‌شدت تاثیرگذار است. برای داشتن یک جلوه‌ی عالی و البته حفظ سلامت سینه‌ها، بهتر است که در هر موقعیتی از سوتین زنانه مناسب استفاده کنید.

سوتین‌ها انواع مختلفی دارند. هر نوع با‌توجه به ساختاری که دارد برای مکان خاصی مناسب است. برای مثال شما نمی‌توانید از یک سوتین ورزشی در یک مراسم تولد استفاده کنید و توقع داشته باشید که لباستان در بهترین حالت قرار بگیرد و ظاهرتان حفظ شود؛ بنابراین لازم است که با انواع سوتین‌ها به‌طور کامل آشنا شوید‌.

سوتین

سوتین های معمولی با پوشش کامل

برای خرید لباس زیر زنانه در ابتدا باید بدانید سوتین زنانه را برای چه استفاده‌ای لازم دارید. برای مثال شما نمی‌توانید یک سوتین معمولی را، در مراسم استفاده کنید. اغلب زمانی که یک خانم به سوتین نیاز دارد، در منزل است. در این زمان لازم است که اندام خانم‌ها در راحت‌ترین وضعیت قرار بگیرد؛ به‌همین دلیل سوتینی که انتخاب می‌کنید، باید ساده باشد.

اولین نوع از انواع سوتین، سوتین‌های معمولی هستند. این سوتین‌ها از مواد نرم و راحت ساخته شدند؛ بنابراین برای خانم‌ها هیچ اذیتی نخواهند داشت. این نوع از سوتین، اغلب تمام قسمت‌های سینه را پوشش می‌دهد و برای زنانی که سینه‌های بزرگ‌تری دارند، بسیار مناسب است.

سوتین های مناسب برای دوران بارداری خانم ها

خرید سوتین در دوران بارداری می‌تواند یک مسئله‌ی دشوار باشد. این دوران و ترشح هورمون‌ها تاثیر بسیار زیادی بر روی سینه‌ها خواهند داشت. در‌واقع به‌دلیل وجود شیر در سینه‌ها، ابعاد سینه تغییر چشم‌گیری خواهد کرد و افزون‌بر آن، سینه‌ها تحت فشار هستند؛ بنابراین درد شدیدی را احساس خواهید کرد. برای اینکه بتوانید این دوران را قابل‌تحمل کنید، لازم است تا از سوتین‌های مناسب زمان بارداری استفاده کنید.

این سوتین‌ها از جنس‌های مرغوبی ساخته می‌شوند؛ به‌همین دلیل دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. پوشش کاملی که این سوتین‌ها ارائه می‌دهند می‌تواند فشار سینه بر روی شانه و کمر را برای شما کمتر کند. وجود زیپ و وسایلی شبیه به آن، به مادر در زمان شیردهی کمک شایانی خواهد کرد. این نوع از سوتین زنانه می‌تواند بسیار مناسب و کاربردی باشد.

سوتین هایی که حجم سینه شما را افزایش می دهند!

اگر دوست دارید استایل و ظاهر شما بهتر دیده شود، لازم است از سوتینی استفاده کنید که ظاهر سینه‌ها را بی‌نقص می‌کند. دسته‌ای از سوتین زنانه به قصد افزایش حجم ساخته شدند. این سوتین‌ها اسفنج، پد و فنر دارند. اصول ساخت و ظاهر این نوع از سوتین، طراحی خاصی دارد. همین موضوع باعث می‌شود که سینه‌ها در بهترین حالت خودشان قرار گیرند و بزرگ‌تر دیده شوند.

هرچند در هنگام خرید، سایز سوتین زنانه اهمیت ویژه‌ای دارد؛ اما برای خرید این نوع از انواع سوتین می‌توانید سایز آن را کمی تغییر دهید تا افزایش حجم، برای شما بیشتر باشد. بهتر است بدانید که این نوع از لباس زیر زنانه نمی‌تواند تمام بافت سینه را پوشش دهد و تنها قسمت پایینی سینه را به‌طور کامل در‌بر می‌گیرد.

خرید سوتین

سوتین های مخصوص برای زمان ورزش

ممکن است دسته‌ای از زنان در حوضه‌های مختلف ورزشی، فعال باشند. اگر تجربه ورزش را داشته باشید می‌دانید که حرکت‌های ورزشی باعث تکان شدید سینه‌ها خواهند شد. برای داشتن یک ورزش اصولی و درست در بهترین شرایط، لازم است از سوتین مناسب استفاده کنید.

خوشبختانه امروزه سوتین‌هایی ساخته شدند که مخصوص زمان ورزش هستند. این نوع از سوتین، سینه‌ها را ثابت نگه می‌دارد و از حرکت‌های اضافی جلوگیری خواهد کرد. برای خرید درست سوتین زنانه باید به جزئیات آن دقت کنید.

سوتین هایی که بند ندارند!

اجزای سازنده یک سوتین زنانه اغلب از قالب‌ها و بند تشکیل شده است. ممکن است در مراسم و جشن‌ها لباس‌هایی بپوشید که طراحی خاصی داشته باشند. بعضی از لباس‌ها در قسمت بالایی، خالی هستند. پوشیدن این نوع از لباس به همراه یک سوتین بند‌دار می‌تواند ظاهر شما را بد و شلوغ جلوه دهد.

در این هنگام لازم است که از سوتین‌های بی‌بند استفاده کنید. این سوتین‌ها فقط قالب دارند و باعث می‌شوند که سینه‌های شما بهتر دیده شوند؛ همچنین به حفظ ظاهر لباس نیز کمک بزرگی خواهند کرد.

سوتین هایی که فنر دارند!

انواع سوتین می‌تواند بسیار زیاد باشد و انتخاب یک مدل مناسب به سلیقه افراد وابسته است. اگر شما طرفدار راحتی و سبک بودن هستید، استفاده از سوتین‌های فنر‌دار برای شما مناسب نیست؛ اما اگر دوست دارید سینه‌هایتان در بهترین وضعیت قرار بگیرند و هر لباسی که می‌پوشید، در بدن شما زیبا شود، لازم است که از سوتین‌های فنر‌دار استفاده کنید.

این سوتین‌ها طراحی خاصی ندارند. تنها تفاوت این سوتین با سایر مدل‌ها، وجود یک فنر در قسمت پایین آن است. این فنر به سینه‌ها کمک می‌کند که بالا‌تر روند و ظاهری بزرگ‌تر داشته باشند.

اصلاح ظاهر افتاده سینه‌ها از بهترین مزیت این نوع از سوتین زنانه محسوب خواهد شد. ممکن است فنر سوتین کمی شما را آزار دهد؛ اما به‌طور کلی این نوع از لباس زیر می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

خرید سوتین زنانه

سوتین هایی که به سینه شما می چسبند!

این نوع از سوتین برای زمانی مناسب است که لباس شما خاص باشد. وجود بند در پشت کمر و روی شانه می‌تواند ظاهر لباس را خراب کند؛ به‌همین دلیل در هنگام پوشیدن لباس‌های مجلسی و ویژه، می‌توانید از این نوع لباس زیر استفاده کنید. این سوتین از ۲ قالب تشکیل شده که بسیار کوچک هستند و به سینه‌ها می‌چسبند.

توجه کنید که سوتین‌های چسبنده، به‌طور کلی برای سینه‌های کوچک ساخته شده‌اند و افرادی که بالا‌تنه‌ی بزرگ‌تری دارند نمی‌توانند از آن استفاده کنند. این نوع از سوتین، بر روی سینه قرار گرفته و به آن می‌چسبد؛ به‌همین دلیل اگر سایز سینه شما مناسب نباشد ممکن است ظاهر استایل شما ناقص شود و یا بعد از گذشت زمان اندکی، سوتین از جای خودش جدا شود.

نتیجه گیری

در مطالب فوق موارد مختلفی راجب سوتین زنانه وجزئیات مربوط به آن‌ها را بررسی کردیم. برای خرید یک سوتین مناسب باید به فاکتور‌های مختلفی دقت کنید. های کویین یکی از بهترین فروشگاه‌های لباس زیر محسوب می‌شود. این فروشگاه می‌تواند در هنگام خرید، سایز مناسبی برای شما پیشنهاد دهد. می‌توانید پرفروش‌ترین سوتین‌های زنانه را مشاهده کنید یا حتی از تخفیف‌های بی‌نظیری بهره‌مند شوید.

دسته‌بندی دقیق محتوای داخل سایت به شما در یک انتخاب مناسب و کاربردی، کمک بزرگی خواهد کرد. همچنین در قسمت انتهایی فروشگاه اینترنتی های کویین می‌توانید مقاله‌های مختلفی راجب مسائل مخصوص زنان مشاهده و مطالعه کنید. برای خرید یک سوتین زنانه عالی و کاربردی، خرید از فروشگاه اینترنتی های کویین را از دست ندهید.