09913106219 arrow-small-left-icon تهران، مزرداران، برج الوند، طبقه همکف، واحد 22/1

فروشگاه های کویین

انواع مایو

مایو لباسی مخصوص شنا است که از پارچه‌های کشی و راحت ساخته می‌شود. مایوهای زنانه در انواع مختلفی وجود دارند که بر اساس نوع پوشش، طراحی و کاربرد دسته بندی می‌شوند.
انواع مایو بر اساس نوع پوشش
مایوهای زنانه بر اساس نوع پوشش به دو دسته کلی یک تکه و دو تکه تقسیم می‌شوند.

انواع مایو
مایو یک تکه

مایو یک تکه از قدیمی‌ترین و رایج‌ترین انواع مایو زنانه است. این نوع مایو از یک تکه پارچه تشکیل شده است که کل بدن را از شانه تا زانو یا مچ پا می‌پوشاند. مایوهای یک تکه در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارند و برای انواع مختلف فعالیت‌های آبی مناسب هستند.

مایو دو تکه

مایو دو تکه از دو قطعه مجزا تشکیل شده است: یک قطعه برای بالاتنه و یک قطعه برای پایین تنه. مایوهای دو تکه در انواع مختلفی از جمله بیکینی، بنددار، مونوکینی و تانکینی وجود دارند.

مایو سه تکه

مایو سه تکه از سه قطعه مجزا تشکیل شده است: یک قطعه برای بالاتنه، یک قطعه برای پایین تنه و یک قطعه برای دور کمر. مایوهای سه تکه معمولاً پوشش بیشتری نسبت به مایوهای دو تکه دارند و برای زنانی که می‌خواهند اندام خود را بپوشانند مناسب هستند.

مایو اسلامی

مایو اسلامی یا بورکینی یک نوع مایو است که تمام بدن را از سر تا پا می‌پوشاند. مایوهای اسلامی معمولاً از پارچه‌های ضخیم و کشی ساخته می‌شوند و برای زنان مسلمانی که می‌خواهند در حین شنا حجاب خود را حفظ کنند مناسب هستند.

انواع مایو بر اساس طراحی

مایوهای زنانه بر اساس طراحی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

مایو کلاسیک

مایو کلاسیک یک نوع مایو یک تکه است که دارای دو بند در قسمت شانه است. مایوهای کلاسیک معمولاً از پارچه‌های کشی و محکم ساخته می‌شوند و برای انواع مختلف فعالیت‌های آبی مناسب هستند.

مایو ریسربک

مایو ریسربک یک نوع مایو یک تکه است که دارای بندهای پشت Y شکل است. مایوهای ریسربک معمولاً برای مسابقات شنا طراحی می‌شوند و به شناگر کمک می‌کنند تا در هنگام شنا دست‌های خود را به راحتی حرکت دهد.

مایو باندو

مایو باندو یک نوع مایو یک تکه است که فاقد بند است. مایوهای باندو معمولاً از پارچه‌های نرم و کشی ساخته می‌شوند و برای زنانی که می‌خواهند در هنگام شنا احساس راحتی کنند مناسب هستند.

مایو مونوکینی

مایو مونوکینی یک نوع مایو یک تکه است که قسمت پایینی آن شبیه به بیکینی است. مایوهای مونوکینی معمولاً برای زنانی که می‌خواهند اندام خود را به نمایش بگذارند مناسب هستند.

مایو بنددار

مایو بنددار یک نوع مایو دو تکه است که بندهای آن در قسمت شانه یا کمر قرار دارند. مایوهای بنددار معمولاً برای زنانی که می‌خواهند اندام خود را به نمایش بگذارند مناسب هستند.

مایو تانکینی

مایو تانکینی یک نوع مایو دو تکه است که قسمت بالاتنه آن شبیه به یک تاپ است. مایوهای تانکینی معمولاً برای زنانی که می‌خواهند اندام خود را بپوشانند مناسب هستند.

انواع مایو بر اساس کاربرد

مایوهای زنانه بر اساس کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند.

مایو مسابقات

مایوهای مسابقات از پارچه‌های کشی و محکم ساخته می‌شوند

نمایش 1–30 از 101 نتیجه

بیکینی سانوی

بیکینی سانوی

175,000 تومان

مایو جینا

مایو جینا

۸۸۵,۰۰۰تومان

مایو ساوانا

مایو ساوانا

۸۶۵,۰۰۰تومان

مایو استلا

مایو استلا

678,000 تومان

مایو آلارز

مایو آلارز

578,000 تومان %7

مایو نخل مدل اسلیپ

مایو نخل مدل اسلیپ

۱۸۹,۰۰۰تومان%25

مایو پینک استار

مایو پینک استار

۲۵۵,۰۰۰تومان%15

بیکینی دو تکه وایت

۴۸۵,۰۰۰تومان

بیکینی رویا

۴۷۵,۰۰۰تومان

بیکینی مدگل

410,000 تومان %15

مایو مارپل

318,000 تومان

بیکینی ملوان

445,000 تومان

بیکینی پالت

420,000 تومان

بیکینی نانا

۱۷۵,۰۰۰تومان

مایو هندوانه

ناموجود

318,000 تومان

مایو فلورال

مایو فلورال

۱,۰۶۸,۰۰۰تومان

مایو مدل تانکینی

مایو مدل تانکینی

۱,۰۵۰,۰۰۰تومان

مایو یک تکه طرح گل

مایو یک تکه طرح گل

۲۳۷,۶۰۰تومان

مایو دو تکه کلاسیک

۳۴۲,۰۰۰تومان